Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe angajezbonamenajera.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    15.10.2019, Tuesday 8
    +100,00%
    14.10.2019, Monday 14
    +40,00%
    13.10.2019, Sunday 16
    +45,45%
    12.10.2019, Saturday 8
    +14,29%
    11.10.2019, Friday 7
    -53,33%
    10.10.2019, Thursday 15
    -31,82%
    09.10.2019, Wednesday 10
    -28,57%
    08.10.2019, Tuesday 4
    -60,00%
    07.10.2019, Monday 10
    -33,33%
    06.10.2019, Sunday 11
    +83,33%
    05.10.2019, Saturday 7
    -30,00%
    04.10.2019, Friday 15
    +150,00%
    03.10.2019, Thursday 22
    +214,29%
    02.10.2019, Wednesday 14
    -26,32%
    01.10.2019, Tuesday 10
    -50,00%
    30.09.2019, Monday 15
    -21,05%
    29.09.2019, Sunday 6
    -25,00%
    28.09.2019, Saturday 10
    +25,00%
    27.09.2019, Friday 6
    -33,33%
    26.09.2019, Thursday 7
    -30,00%
    25.09.2019, Wednesday 19
    +35,71%
    24.09.2019, Tuesday 20
    -4,76%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-15 11:39:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.