Acum: 0

Astazi: 1

Trafic pe site

Vizitatori pe www.artafengshui.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    21.02.2020, Friday 1
    -85,71%
    20.02.2020, Thursday 3
    -70,00%
    19.02.2020, Wednesday 1
    -80,00%
    18.02.2020, Tuesday 6
    0,00%
    17.02.2020, Monday 5
    +25,00%
    16.02.2020, Sunday 2
    -77,78%
    15.02.2020, Saturday 8
    0,00%
    14.02.2020, Friday 7
    +16,67%
    13.02.2020, Thursday 10
    +100,00%
    12.02.2020, Wednesday 5
    -28,57%
    11.02.2020, Tuesday 6
    -14,29%
    10.02.2020, Monday 4
    -50,00%
    09.02.2020, Sunday 9
    +125,00%
    08.02.2020, Saturday 8
    +60,00%
    07.02.2020, Friday 6
    +100,00%
    06.02.2020, Thursday 5
    -90,57%
    05.02.2020, Wednesday 7
    +40,00%
    04.02.2020, Tuesday 7
    +133,33%
    03.02.2020, Monday 8
    +33,33%
    02.02.2020, Sunday 4
    0,00%
    01.02.2020, Saturday 5
    -37,50%
    31.01.2020, Friday 3
    -40,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-21 04:59:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.