Acum: 0

Astazi: 0

Trafic pe site

Vizitatori pe casaperfecta.com.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    17.02.2020, Monday 7
    +16,67%
    16.02.2020, Sunday 13
    +85,71%
    15.02.2020, Saturday 6
    +20,00%
    14.02.2020, Friday 10
    +150,00%
    13.02.2020, Thursday 7
    -50,00%
    12.02.2020, Wednesday 14
    +55,56%
    11.02.2020, Tuesday 3
    -66,67%
    10.02.2020, Monday 6
    -33,33%
    09.02.2020, Sunday 7
    -22,22%
    08.02.2020, Saturday 5
    -54,55%
    07.02.2020, Friday 4
    -60,00%
    06.02.2020, Thursday 14
    +100,00%
    05.02.2020, Wednesday 9
    -18,18%
    04.02.2020, Tuesday 9
    -35,71%
    03.02.2020, Monday 9
    +50,00%
    02.02.2020, Sunday 9
    +80,00%
    01.02.2020, Saturday 11
    +10,00%
    31.01.2020, Friday 10
    +400,00%
    30.01.2020, Thursday 7
    0,00%
    29.01.2020, Wednesday 11
    +57,14%
    28.01.2020, Tuesday 14
    +133,33%
    27.01.2020, Monday 6
    -53,85%
    26.01.2020, Sunday 5
    -37,50%
    25.01.2020, Saturday 10
    +42,86%
    24.01.2020, Friday 2
    -75,00%
    23.01.2020, Thursday 7
    -12,50%
    22.01.2020, Wednesday 7
    0,00%
    21.01.2020, Tuesday 6
    -60,00%
    20.01.2020, Monday 13
    +116,67%
    19.01.2020, Sunday 8
    -38,46%
    18.01.2020, Saturday 7
    +40,00%
    17.01.2020, Friday 8
    +14,29%
    16.01.2020, Thursday 8
    0,00%
    15.01.2020, Wednesday 7
    -22,22%
    14.01.2020, Tuesday 15
    +150,00%
    13.01.2020, Monday 6
    -53,85%
    12.01.2020, Sunday 13
    +18,18%
    11.01.2020, Saturday 5
    -64,29%
    10.01.2020, Friday 7
    -82,05%
    09.01.2020, Thursday 8
    -11,11%
    08.01.2020, Wednesday 9
    +50,00%
    07.01.2020, Tuesday 6
    +500,00%
    06.01.2020, Monday 13
    +333,33%
    05.01.2020, Sunday 11
    +37,50%
    04.01.2020, Saturday 14
    +55,56%
    03.01.2020, Friday 39
    +387,50%
    02.01.2020, Thursday 9
    +350,00%
    01.01.2020, Wednesday 6
    +100,00%
    31.12.2019, Tuesday 1
    %
    30.12.2019, Monday 3
    -40,00%
    29.12.2019, Sunday 8
    0,00%
    28.12.2019, Saturday 9
    +125,00%
    27.12.2019, Friday 8
    +14,29%
    26.12.2019, Thursday 2
    -81,82%
    25.12.2019, Wednesday 3
    -25,00%
    24.12.2019, Tuesday 0
    -100,00%
    23.12.2019, Monday 5
    0,00%
    22.12.2019, Sunday 8
    +14,29%
    21.12.2019, Saturday 4
    -55,56%
    20.12.2019, Friday 7
    +133,33%
    19.12.2019, Thursday 11
    +120,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-29 10:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.