Acum: 2

Astazi: 106

Trafic pe site

Vizitatori pe www.deluxe-cards.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    07.04.2020, Tuesday 106
    -38,01%
    06.04.2020, Monday 214
    +56,20%
    05.04.2020, Sunday 99
    +28,57%
    04.04.2020, Saturday 97
    +12,79%
    03.04.2020, Friday 109
    -10,66%
    02.04.2020, Thursday 124
    +24,00%
    01.04.2020, Wednesday 115
    +8,49%
    31.03.2020, Tuesday 171
    -37,13%
    30.03.2020, Monday 137
    +13,22%
    29.03.2020, Sunday 77
    -18,09%
    28.03.2020, Saturday 86
    -24,56%
    27.03.2020, Friday 122
    -25,15%
    26.03.2020, Thursday 100
    -40,48%
    25.03.2020, Wednesday 106
    -42,70%
    24.03.2020, Tuesday 272
    -18,32%
    23.03.2020, Monday 121
    -54,34%
    22.03.2020, Sunday 94
    -60,67%
    21.03.2020, Saturday 114
    -49,78%
    20.03.2020, Friday 163
    -40,73%
    19.03.2020, Thursday 168
    -48,62%
    18.03.2020, Wednesday 185
    -59,52%
    17.03.2020, Tuesday 333
    -49,16%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-07 20:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.