Acum: 8

Astazi: 455

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Atentie pe domnuroz.ro

Data Timpul mediu Timpul total
30.03.2020, Monday 421s 16z 15h 26m 05s
29.03.2020, Sunday 458s 19z 23h 21m 41s
28.03.2020, Saturday 384s 15z 16h 01m 09s
27.03.2020, Friday 382s 15z 09h 48m 35s
26.03.2020, Thursday 396s 16z 11h 48m 22s
25.03.2020, Wednesday 440s 18z 06h 07m 22s
24.03.2020, Tuesday 413s 16z 13h 22m 26s
23.03.2020, Monday 442s 18z 14h 40m 15s
22.03.2020, Sunday 443s 19z 19h 13m 48s
21.03.2020, Saturday 468s 18z 21h 45m 14s
20.03.2020, Friday 490s 19z 01h 18m 06s
19.03.2020, Thursday 434s 16z h 57m 42s
18.03.2020, Wednesday 421s 13z 11h 38m 28s
17.03.2020, Tuesday 399s 14z 17h 19m 17s
16.03.2020, Monday 466s 17z 08h 03m 26s
15.03.2020, Sunday 471s 19z 11h 21m 52s
14.03.2020, Saturday 475s 15z 19h 15m 04s
13.03.2020, Friday 391s 13z 23h 21m 10s
12.03.2020, Thursday 405s 13z 15h 40m 07s
11.03.2020, Wednesday 385s 12z 20h 56m 31s
10.03.2020, Tuesday 431s 15z 23h 45m 11s

Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-31 03:49:59)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.