Acum: 0

Astazi: 0

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

New vs. Returning - elpis.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Data Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Saturday, 16.10.2021 17 2

89% 11%

Friday, 15.10.2021 15 0

100% 0%

Thursday, 14.10.2021 12 0

100% 0%

Wednesday, 13.10.2021 8 0

100% 0%

Tuesday, 12.10.2021 15 3

83% 17%

Monday, 11.10.2021 7 1

87% 13%

Sunday, 10.10.2021 13 0

100% 0%

Saturday, 09.10.2021 20 1

95% 5%

Friday, 08.10.2021 15 1

94% 6%

Thursday, 07.10.2021 21 2

91% 9%

Wednesday, 06.10.2021 11 1

92% 8%

Tuesday, 05.10.2021 7 0

100% 0%

Monday, 04.10.2021 6 0

100% 0%

Sunday, 03.10.2021 6 0

100% 0%

Saturday, 02.10.2021 5 2

71% 29%

Friday, 01.10.2021 7 1

87% 13%

Thursday, 30.09.2021 7 1

87% 13%

Wednesday, 29.09.2021 11 3

79% 21%

Tuesday, 28.09.2021 16 1

94% 6%

Monday, 27.09.2021 7 1

87% 13%

Sunday, 26.09.2021 10 1

91% 9%

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2021-10-17 00:20:00)