Acum: 0

Astazi: 0

Timp Real

    • Acum

    • Astăzi

    • Ultimii vizitatori  

    • Ultimele afișări  

    • Ultimii refereri  

    • Ultimii refereri mail  

    • Ultimele căutări  

    • Top pagini

    • Top vizitatori  

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Comportament

    • Durata vizitei  

    • Pagini pe vizită  

    • Bounce rate  

    • New vs. Returning  

    • Atenție  

    • Influență  

Vizite pe gazetadecluj.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    29.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    28.03.2020, Saturday 0
    -100,00%
    27.03.2020, Friday 0
    0,00%
    26.03.2020, Thursday 2
    +100,00%
    25.03.2020, Wednesday 2
    +100,00%
    24.03.2020, Tuesday 0
    0,00%
    23.03.2020, Monday 1
    %
    22.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    21.03.2020, Saturday 1
    0,00%
    20.03.2020, Friday 0
    0,00%
    19.03.2020, Thursday 1
    %
    18.03.2020, Wednesday 1
    %
    17.03.2020, Tuesday 0
    -100,00%
    16.03.2020, Monday 0
    0,00%
    15.03.2020, Sunday 0
    -100,00%
    14.03.2020, Saturday 1
    %
    13.03.2020, Friday 0
    0,00%
    12.03.2020, Thursday 0
    -100,00%
    11.03.2020, Wednesday 0
    -100,00%
    10.03.2020, Tuesday 1
    %
    09.03.2020, Monday 0
    -100,00%
    08.03.2020, Sunday 3
    +200,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-29 07:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.