Acum: 0

Astazi: 27

Trafic pe site

Vizite pe imobiliare.topestate.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    30.03.2020, Monday 31
    -89,42%
    29.03.2020, Sunday 424
    +31,68%
    28.03.2020, Saturday 457
    +59,79%
    27.03.2020, Friday 392
    +49,05%
    26.03.2020, Thursday 457
    +39,76%
    25.03.2020, Wednesday 401
    +45,82%
    24.03.2020, Tuesday 310
    -1,90%
    23.03.2020, Monday 293
    +8,92%
    22.03.2020, Sunday 322
    +5,57%
    21.03.2020, Saturday 286
    +3,25%
    20.03.2020, Friday 263
    -2,59%
    19.03.2020, Thursday 327
    -2,39%
    18.03.2020, Wednesday 275
    -59,38%
    17.03.2020, Tuesday 316
    -21,20%
    16.03.2020, Monday 269
    -34,07%
    15.03.2020, Sunday 305
    -33,84%
    14.03.2020, Saturday 277
    -32,60%
    13.03.2020, Friday 270
    -31,82%
    12.03.2020, Thursday 335
    -29,92%
    11.03.2020, Wednesday 677
    +34,33%
    10.03.2020, Tuesday 401
    -7,82%
    09.03.2020, Monday 408
    -11,11%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-30 01:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.