Acum: 162

Astazi: 11.713

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Afisari pe monitoruldevrancea.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    20.06.2019, Thursday 50.062
    -5,59%
    19.06.2019, Wednesday 39.148
    -16,73%
    18.06.2019, Tuesday 42.923
    -4,70%
    17.06.2019, Monday 35.970
    -20,02%
    16.06.2019, Sunday 32.982
    +30,33%
    15.06.2019, Saturday 30.333
    -11,57%
    14.06.2019, Friday 45.750
    +10,09%
    13.06.2019, Thursday 53.026
    +0,70%
    12.06.2019, Wednesday 47.013
    +1,42%
    11.06.2019, Tuesday 45.038
    -21,99%
    10.06.2019, Monday 44.975
    -32,33%
    09.06.2019, Sunday 25.307
    -35,03%
    08.06.2019, Saturday 34.303
    -8,54%
    07.06.2019, Friday 41.556
    -10,08%
    06.06.2019, Thursday 52.656
    +28,17%
    05.06.2019, Wednesday 46.357
    +30,25%
    04.06.2019, Tuesday 57.736
    +38,12%
    03.06.2019, Monday 66.462
    +22,45%
    02.06.2019, Sunday 38.952
    -2,83%
    01.06.2019, Saturday 37.506
    +14,53%
    31.05.2019, Friday 46.213
    -0,26%
    30.05.2019, Thursday 41.084
    -19,97%
    29.05.2019, Wednesday 35.590
    +20,64%
    28.05.2019, Tuesday 41.801
    +37,24%
    27.05.2019, Monday 54.276
    +32,82%
    26.05.2019, Sunday 40.085
    +97,43%
    25.05.2019, Saturday 32.748
    +6,00%
    24.05.2019, Friday 46.334
    +41,03%
    23.05.2019, Thursday 51.333
    +17,67%
    22.05.2019, Wednesday 29.502
    -11,82%
    21.05.2019, Tuesday 30.459
    -3,98%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-23 14:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.