Acum: 580

Astazi: 25.786

Trafic pe site

Vizitatori pe www.pandurul.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    30.03.2020, Monday 29.197
    -17,59%
    29.03.2020, Sunday 70.525
    +130,96%
    28.03.2020, Saturday 36.576
    +105,34%
    27.03.2020, Friday 44.523
    +47,57%
    26.03.2020, Thursday 37.834
    +14,81%
    25.03.2020, Wednesday 44.019
    +51,60%
    24.03.2020, Tuesday 45.816
    +48,07%
    23.03.2020, Monday 35.427
    +33,64%
    22.03.2020, Sunday 30.536
    +40,01%
    21.03.2020, Saturday 17.812
    -37,61%
    20.03.2020, Friday 30.170
    -19,32%
    19.03.2020, Thursday 32.954
    +10,86%
    18.03.2020, Wednesday 29.037
    -23,22%
    17.03.2020, Tuesday 30.943
    -23,09%
    16.03.2020, Monday 26.510
    -31,90%
    15.03.2020, Sunday 21.810
    +46,47%
    14.03.2020, Saturday 28.548
    +128,51%
    13.03.2020, Friday 37.396
    +69,49%
    12.03.2020, Thursday 29.725
    +17,92%
    11.03.2020, Wednesday 37.818
    +15,89%
    10.03.2020, Tuesday 40.233
    +69,95%
    09.03.2020, Monday 38.930
    +59,59%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-30 10:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.