Acum: 0

Astazi: 1

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Vizite pe publisind.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    23.10.2021, Saturday 4
    -85,71%
    22.10.2021, Friday 44
    -8,33%
    21.10.2021, Thursday 46
    -35,21%
    20.10.2021, Wednesday 31
    -87,55%
    19.10.2021, Tuesday 57
    -74,78%
    18.10.2021, Monday 38
    +11,76%
    17.10.2021, Sunday 32
    -8,57%
    16.10.2021, Saturday 28
    +40,00%
    15.10.2021, Friday 48
    +45,45%
    14.10.2021, Thursday 71
    +61,36%
    13.10.2021, Wednesday 249
    +64,90%
    12.10.2021, Tuesday 226
    +391,30%
    11.10.2021, Monday 34
    -48,48%
    10.10.2021, Sunday 35
    -65,35%
    09.10.2021, Saturday 20
    -95,43%
    08.10.2021, Friday 33
    +3,13%
    07.10.2021, Thursday 44
    +83,33%
    06.10.2021, Wednesday 151
    +243,18%
    05.10.2021, Tuesday 46
    -33,33%
    04.10.2021, Monday 66
    -46,77%
    03.10.2021, Sunday 101
    +621,43%
    02.10.2021, Saturday 438
    +3.028,57%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2021-10-23 09:40:00)