Acum: 0

Astazi: 5

Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

New vs. Returning - sidonia.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Dată Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Monday, 14.10.2019 5 0

100% 0%

Sunday, 13.10.2019 9 1

90% 10%

Saturday, 12.10.2019 11 0

100% 0%

Friday, 11.10.2019 12 1

92% 8%

Thursday, 10.10.2019 8 1

89% 11%

Wednesday, 09.10.2019 4 2

67% 33%

Tuesday, 08.10.2019 4 0

100% 0%

Monday, 07.10.2019 3 0

100% 0%

Sunday, 06.10.2019 2 0

100% 1%

Saturday, 05.10.2019 4 1

80% 20%

Friday, 04.10.2019 10 0

100% 0%

Thursday, 03.10.2019 2 0

100% 1%

Wednesday, 02.10.2019 5 0

100% 0%

Tuesday, 01.10.2019 7 1

87% 13%

Monday, 30.09.2019 6 1

86% 14%

Sunday, 29.09.2019 6 0

100% 0%

Saturday, 28.09.2019 2 1

66% 34%

Friday, 27.09.2019 3 1

75% 25%

Thursday, 26.09.2019 2 0

100% 1%

Wednesday, 25.09.2019 5 2

71% 29%

Tuesday, 24.09.2019 5 2

71% 29%

Monday, 23.09.2019 3 1

75% 25%

Descarca csv

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2019-10-14 19:30:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.