Trafic pe site

Vizite pe starmania.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    30.05.2020, Saturday 11
    -75,00%
    29.05.2020, Friday 61
    -1,61%
    28.05.2020, Thursday 56
    +30,23%
    27.05.2020, Wednesday 46
    -6,12%
    26.05.2020, Tuesday 39
    -51,25%
    25.05.2020, Monday 32
    -23,81%
    24.05.2020, Sunday 77
    +13,24%
    23.05.2020, Saturday 44
    -46,99%
    22.05.2020, Friday 62
    +21,57%
    21.05.2020, Thursday 43
    -40,28%
    20.05.2020, Wednesday 49
    -38,75%
    19.05.2020, Tuesday 80
    +15,94%
    18.05.2020, Monday 42
    -17,65%
    17.05.2020, Sunday 68
    -41,38%
    16.05.2020, Saturday 83
    +84,44%
    15.05.2020, Friday 51
    -31,08%
    14.05.2020, Thursday 72
    +9,09%
    13.05.2020, Wednesday 80
    +35,59%
    12.05.2020, Tuesday 69
    +27,78%
    11.05.2020, Monday 51
    -19,05%
    10.05.2020, Sunday 116
    +52,63%
    09.05.2020, Saturday 45
    -16,67%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-05-30 08:39:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.