Timp Real

    • Acum  

    • Astăzi  

    • Ultimii vizitatori  

    • Ultimele afișări  

    • Ultimii refereri  

    • Ultimii refereri mail  

    • Ultimele căutări  

    • Top pagini  

    • Top vizitatori  

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Comportament

    • Durata vizitei  

    • Pagini pe vizită  

    • Bounce rate  

    • New vs. Returning  

    • Atenție  

    • Influență  

Vizitatori pe traiestemuzica.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    06.06.2020, Saturday 226
    -82,02%
    05.06.2020, Friday 1.065
    -23,49%
    04.06.2020, Thursday 1.140
    -17,09%
    03.06.2020, Wednesday 1.250
    -11,22%
    02.06.2020, Tuesday 1.299
    -2,48%
    01.06.2020, Monday 1.184
    -7,50%
    31.05.2020, Sunday 1.223
    -0,16%
    30.05.2020, Saturday 1.257
    +6,71%
    29.05.2020, Friday 1.392
    +2,20%
    28.05.2020, Thursday 1.375
    +6,34%
    27.05.2020, Wednesday 1.408
    +19,63%
    26.05.2020, Tuesday 1.332
    +17,98%
    25.05.2020, Monday 1.280
    +0,95%
    24.05.2020, Sunday 1.225
    -8,03%
    23.05.2020, Saturday 1.178
    -5,23%
    22.05.2020, Friday 1.362
    +33,01%
    21.05.2020, Thursday 1.293
    +0,39%
    20.05.2020, Wednesday 1.177
    -13,52%
    19.05.2020, Tuesday 1.129
    -16,37%
    18.05.2020, Monday 1.268
    -8,71%
    17.05.2020, Sunday 1.332
    -8,70%
    16.05.2020, Saturday 1.243
    -11,66%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-06 07:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.