Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe www.alfadoors.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    17.06.2019, Monday 38
    -19,15%
    16.06.2019, Sunday 8
    +100,00%
    15.06.2019, Saturday 12
    -57,14%
    14.06.2019, Friday 34
    -8,11%
    13.06.2019, Thursday 33
    -35,29%
    12.06.2019, Wednesday 57
    +14,00%
    11.06.2019, Tuesday 54
    -14,29%
    10.06.2019, Monday 47
    -16,07%
    09.06.2019, Sunday 4
    +33,33%
    08.06.2019, Saturday 28
    +7,69%
    07.06.2019, Friday 37
    -7,50%
    06.06.2019, Thursday 51
    -1,92%
    05.06.2019, Wednesday 50
    +13,64%
    04.06.2019, Tuesday 63
    +125,00%
    03.06.2019, Monday 56
    +64,71%
    02.06.2019, Sunday 3
    -40,00%
    01.06.2019, Saturday 26
    -27,78%
    31.05.2019, Friday 40
    -2,44%
    30.05.2019, Thursday 52
    -8,77%
    29.05.2019, Wednesday 44
    -13,73%
    28.05.2019, Tuesday 28
    -45,10%
    27.05.2019, Monday 34
    -26,09%
    26.05.2019, Sunday 5
    0,00%
    25.05.2019, Saturday 36
    -7,69%
    24.05.2019, Friday 41
    +17,14%
    23.05.2019, Thursday 57
    +29,55%
    22.05.2019, Wednesday 51
    +2,00%
    21.05.2019, Tuesday 51
    -1,92%
    20.05.2019, Monday 46
    -54,46%
    19.05.2019, Sunday 5
    -54,55%
    18.05.2019, Saturday 39
    +56,00%
    17.05.2019, Friday 35
    -25,53%
    16.05.2019, Thursday 44
    -18,52%
    15.05.2019, Wednesday 50
    -1,96%
    14.05.2019, Tuesday 52
    +6,12%
    13.05.2019, Monday 101
    +94,23%
    12.05.2019, Sunday 11
    +57,14%
    11.05.2019, Saturday 25
    -32,43%
    10.05.2019, Friday 47
    +4,44%
    09.05.2019, Thursday 54
    +74,19%
    08.05.2019, Wednesday 51
    +10,87%
    07.05.2019, Tuesday 49
    +13,95%
    06.05.2019, Monday 52
    +85,71%
    05.05.2019, Sunday 7
    +40,00%
    04.05.2019, Saturday 37
    +85,00%
    03.05.2019, Friday 45
    +136,84%
    02.05.2019, Thursday 31
    +14,81%
    01.05.2019, Wednesday 46
    -2,13%
    30.04.2019, Tuesday 43
    -27,12%
    29.04.2019, Monday 28
    -62,67%
    28.04.2019, Sunday 5
    0,00%
    27.04.2019, Saturday 20
    +5,26%
    26.04.2019, Friday 19
    -38,71%
    25.04.2019, Thursday 27
    -30,77%
    24.04.2019, Wednesday 47
    +2,17%
    23.04.2019, Tuesday 59
    +55,26%
    22.04.2019, Monday 75
    +63,04%
    21.04.2019, Sunday 5
    +25,00%
    20.04.2019, Saturday 19
    -36,67%
    19.04.2019, Friday 31
    -29,55%
    18.04.2019, Thursday 39
    -27,78%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-17 13:39:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.