Acum: 0

Astazi: 0

Trafic pe site

Afisari pe www.art-stic.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    27.10.2020, Tuesday 0
    -100,00%
    26.10.2020, Monday 5
    %
    25.10.2020, Sunday 1
    -75,00%
    24.10.2020, Saturday 2
    %
    23.10.2020, Friday 2
    -50,00%
    22.10.2020, Thursday 0
    -100,00%
    21.10.2020, Wednesday 2
    -75,00%
    20.10.2020, Tuesday 12
    %
    19.10.2020, Monday 0
    -100,00%
    18.10.2020, Sunday 4
    +300,00%
    17.10.2020, Saturday 0
    -100,00%
    16.10.2020, Friday 4
    -71,43%
    15.10.2020, Thursday 1
    0,00%
    14.10.2020, Wednesday 8
    +700,00%
    13.10.2020, Tuesday 0
    -100,00%
    12.10.2020, Monday 2
    -66,67%
    11.10.2020, Sunday 1
    -75,00%
    10.10.2020, Saturday 6
    %
    09.10.2020, Friday 14
    %
    08.10.2020, Thursday 1
    -85,71%
    07.10.2020, Wednesday 1
    -50,00%
    06.10.2020, Tuesday 1
    -66,67%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-10-27 00:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.