Acum: 4

Astazi: 15

Trafic pe site

Afisari pe www.beius.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    30.03.2020, Monday 69
    +86,49%
    29.03.2020, Sunday 48
    +29,73%
    28.03.2020, Saturday 43
    +26,47%
    27.03.2020, Friday 47
    +67,86%
    26.03.2020, Thursday 41
    -4,65%
    25.03.2020, Wednesday 23
    -37,84%
    24.03.2020, Tuesday 36
    0,00%
    23.03.2020, Monday 37
    -50,67%
    22.03.2020, Sunday 37
    0,00%
    21.03.2020, Saturday 34
    +3,03%
    20.03.2020, Friday 28
    -30,00%
    19.03.2020, Thursday 43
    -21,82%
    18.03.2020, Wednesday 37
    -41,27%
    17.03.2020, Tuesday 36
    +2,86%
    16.03.2020, Monday 75
    +87,50%
    15.03.2020, Sunday 37
    -13,95%
    14.03.2020, Saturday 33
    -5,71%
    13.03.2020, Friday 40
    -6,98%
    12.03.2020, Thursday 55
    +48,65%
    11.03.2020, Wednesday 63
    +26,00%
    10.03.2020, Tuesday 35
    -16,67%
    09.03.2020, Monday 40
    -48,05%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-03-30 10:09:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.