Acum: 2

Astazi: 323

Trafic pe site

Afisari pe www.biserici.org

Compara cu:
    Dată Afișări
    24.02.2020, Monday 956
    -66,35%
    23.02.2020, Sunday 1.234
    -2,53%
    22.02.2020, Saturday 721
    -25,75%
    21.02.2020, Friday 1.037
    -15,35%
    20.02.2020, Thursday 1.061
    -6,60%
    19.02.2020, Wednesday 1.179
    -28,80%
    18.02.2020, Tuesday 1.649
    -23,90%
    17.02.2020, Monday 2.841
    +14,37%
    16.02.2020, Sunday 1.266
    -26,78%
    15.02.2020, Saturday 971
    -63,55%
    14.02.2020, Friday 1.225
    +53,13%
    13.02.2020, Thursday 1.136
    -5,73%
    12.02.2020, Wednesday 1.656
    +2,99%
    11.02.2020, Tuesday 2.167
    +4,43%
    10.02.2020, Monday 2.484
    +94,52%
    09.02.2020, Sunday 1.729
    +49,18%
    08.02.2020, Saturday 2.664
    +127,11%
    07.02.2020, Friday 800
    -45,17%
    06.02.2020, Thursday 1.205
    -19,72%
    05.02.2020, Wednesday 1.608
    -22,54%
    04.02.2020, Tuesday 2.075
    +126,78%
    03.02.2020, Monday 1.277
    +5,10%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-24 21:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.