Astazi: 6.442

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Studii demografice

New vs. Returning - www.bistriteanul.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Dată Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Thursday, 20.06.2019 8.123 15.476

34% 66%

Wednesday, 19.06.2019 4.520 13.776

25% 75%

Tuesday, 18.06.2019 4.846 13.600

26% 74%

Monday, 17.06.2019 4.924 13.318

27% 73%

Sunday, 16.06.2019 5.439 13.647

29% 72%

Saturday, 15.06.2019 4.831 9.820

33% 67%

Friday, 14.06.2019 6.574 18.421

26% 74%

Thursday, 13.06.2019 7.058 16.530

30% 70%

Wednesday, 12.06.2019 8.414 17.910

32% 68%

Tuesday, 11.06.2019 12.473 23.985

34% 66%

Monday, 10.06.2019 4.981 13.571

27% 73%

Sunday, 09.06.2019 4.437 10.092

31% 69%

Saturday, 08.06.2019 4.306 11.825

27% 73%

Friday, 07.06.2019 5.632 15.489

27% 73%

Thursday, 06.06.2019 6.668 19.814

25% 75%

Wednesday, 05.06.2019 5.962 18.631

24% 76%

Tuesday, 04.06.2019 5.497 17.565

24% 76%

Monday, 03.06.2019 6.516 18.306

26% 74%

Sunday, 02.06.2019 7.292 21.114

26% 74%

Saturday, 01.06.2019 5.612 10.082

36% 64%

Friday, 31.05.2019 8.652 23.734

27% 73%

Thursday, 30.05.2019 6.328 21.472

23% 77%

Wednesday, 29.05.2019 5.554 15.902

26% 74%

Tuesday, 28.05.2019 5.941 18.185

25% 75%

Monday, 27.05.2019 7.442 21.919

25% 75%

Sunday, 26.05.2019 6.425 19.004

25% 75%

Saturday, 25.05.2019 5.120 14.646

26% 74%

Friday, 24.05.2019 5.816 16.619

26% 74%

Thursday, 23.05.2019 5.806 17.578

25% 75%

Wednesday, 22.05.2019 7.036 22.411

24% 76%

Tuesday, 21.05.2019 10.071 30.224

25% 75%

Monday, 20.05.2019 11.849 28.313

30% 71%

Sunday, 19.05.2019 12.838 19.388

40% 60%

Saturday, 18.05.2019 7.552 13.433

36% 64%

Friday, 17.05.2019 11.712 16.697

41% 59%

Thursday, 16.05.2019 10.157 23.060

31% 69%

Wednesday, 15.05.2019 7.359 26.282

22% 78%

Tuesday, 14.05.2019 5.350 17.266

24% 76%

Monday, 13.05.2019 4.682 14.712

24% 76%

Sunday, 12.05.2019 2.634 10.209

21% 79%

Saturday, 11.05.2019 3.226 13.920

19% 81%

Friday, 10.05.2019 4.562 18.490

20% 80%

Thursday, 09.05.2019 2.649 10.895

20% 80%

Wednesday, 08.05.2019 6.788 22.296

23% 77%

Tuesday, 07.05.2019 7.226 19.822

27% 73%

Monday, 06.05.2019 3.636 9.847

27% 73%

Sunday, 05.05.2019 2.041 9.011

18% 82%

Saturday, 04.05.2019 2.706 9.587

22% 78%

Friday, 03.05.2019 6.874 18.724

27% 73%

Thursday, 02.05.2019 6.399 18.199

26% 74%

Wednesday, 01.05.2019 4.204 18.857

18% 82%

Tuesday, 30.04.2019 3.519 14.451

20% 80%

Monday, 29.04.2019 2.408 10.562

19% 81%

Sunday, 28.04.2019 3.205 14.798

18% 82%

Saturday, 27.04.2019 2.080 9.242

18% 82%

Friday, 26.04.2019 2.539 11.402

18% 82%

Thursday, 25.04.2019 2.610 10.282

20% 80%

Wednesday, 24.04.2019 3.397 14.053

19% 81%

Tuesday, 23.04.2019 5.590 20.844

21% 79%

Monday, 22.04.2019 6.808 21.593

24% 76%

Sunday, 21.04.2019 1.977 8.581

19% 81%

Descarca csv

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2019-10-17 13:00:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.