Acum: 211

Astazi: 2.995

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

New vs. Returning - www.botosaneanul.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Data Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Sunday, 05.04.2020 2.161 1.672

56% 44%

Saturday, 04.04.2020 86.608 26.610

77% 24%

Friday, 03.04.2020 46.898 31.045

60% 40%

Thursday, 02.04.2020 27.281 40.246

40% 60%

Wednesday, 01.04.2020 36.862 59.826

38% 62%

Tuesday, 31.03.2020 19.651 48.176

29% 71%

Monday, 30.03.2020 15.219 42.618

26% 74%

Sunday, 29.03.2020 12.111 27.383

31% 69%

Saturday, 28.03.2020 14.377 23.543

38% 62%

Friday, 27.03.2020 30.955 38.062

45% 55%

Thursday, 26.03.2020 47.918 38.448

55% 45%

Wednesday, 25.03.2020 53.547 41.820

56% 44%

Tuesday, 24.03.2020 22.594 43.652

34% 66%

Monday, 23.03.2020 13.717 30.160

31% 69%

Sunday, 22.03.2020 6.521 18.793

26% 74%

Saturday, 21.03.2020 9.156 23.310

28% 72%

Friday, 20.03.2020 14.354 24.024

37% 63%

Thursday, 19.03.2020 7.582 25.191

23% 77%

Wednesday, 18.03.2020 8.461 29.915

22% 78%

Tuesday, 17.03.2020 14.884 34.022

30% 70%

Monday, 16.03.2020 13.457 31.963

30% 70%

Sunday, 15.03.2020 9.630 26.219

27% 73%

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2020-04-05 01:20:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.