Acum: 1

Astazi: 6

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

Bounce rate pe www.cabinet-logopedic-alexia.ro

Data Bounce rate Vizite
20.02.2020, Thursday 83,58% 67
19.02.2020, Wednesday 79,22% 77
18.02.2020, Tuesday 75,29% 86
17.02.2020, Monday 90,91% 77
16.02.2020, Sunday 85,19% 54
15.02.2020, Saturday 75,61% 41
14.02.2020, Friday 80,85% 48
13.02.2020, Thursday 83,64% 55
12.02.2020, Wednesday 76,81% 69
11.02.2020, Tuesday 89,47% 57
10.02.2020, Monday 90,41% 73
09.02.2020, Sunday 85,11% 47
08.02.2020, Saturday 83,33% 36
07.02.2020, Friday 84,78% 46
06.02.2020, Thursday 82,50% 80
05.02.2020, Wednesday 81,43% 70
04.02.2020, Tuesday 83,12% 77
03.02.2020, Monday 88,06% 67
02.02.2020, Sunday 80,85% 47
01.02.2020, Saturday 79,17% 48
31.01.2020, Friday 73,77% 61

Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-21 08:30:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.