Acum: 6

Astazi: 311

Trafic pe site

Afisari pe www.cursurigratuite.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    22.09.2020, Tuesday 497
    -32,20%
    21.09.2020, Monday 1.067
    +179,32%
    20.09.2020, Sunday 729
    +178,24%
    19.09.2020, Saturday 333
    +29,07%
    18.09.2020, Friday 640
    +50,23%
    17.09.2020, Thursday 872
    +109,62%
    16.09.2020, Wednesday 920
    +184,83%
    15.09.2020, Tuesday 733
    +211,91%
    14.09.2020, Monday 382
    +11,70%
    13.09.2020, Sunday 262
    -18,89%
    12.09.2020, Saturday 258
    -0,39%
    11.09.2020, Friday 426
    +33,54%
    10.09.2020, Thursday 416
    +20,93%
    09.09.2020, Wednesday 323
    -2,71%
    08.09.2020, Tuesday 235
    -24,68%
    07.09.2020, Monday 342
    -32,01%
    06.09.2020, Sunday 323
    +59,11%
    05.09.2020, Saturday 259
    +22,75%
    04.09.2020, Friday 319
    +40,53%
    03.09.2020, Thursday 344
    +41,56%
    02.09.2020, Wednesday 332
    +54,42%
    01.09.2020, Tuesday 312
    +89,09%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-09-22 16:30:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.