Acum: 124

Astazi: 2.104

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Comportament

Vizite pe www.didactic.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    30.05.2020, Saturday 2.719
    -88,72%
    29.05.2020, Friday 45.210
    -7,88%
    28.05.2020, Thursday 54.709
    -8,75%
    27.05.2020, Wednesday 58.894
    -14,62%
    26.05.2020, Tuesday 64.261
    -1,39%
    25.05.2020, Monday 70.072
    +2,09%
    24.05.2020, Sunday 44.568
    +5,89%
    23.05.2020, Saturday 24.106
    +4,50%
    22.05.2020, Friday 49.077
    +4,57%
    21.05.2020, Thursday 59.954
    -10,43%
    20.05.2020, Wednesday 68.976
    -4,94%
    19.05.2020, Tuesday 65.168
    -13,43%
    18.05.2020, Monday 68.639
    -15,35%
    17.05.2020, Sunday 42.087
    -14,08%
    16.05.2020, Saturday 23.069
    -18,53%
    15.05.2020, Friday 46.933
    -20,35%
    14.05.2020, Thursday 66.935
    -15,50%
    13.05.2020, Wednesday 72.561
    -16,52%
    12.05.2020, Tuesday 75.281
    -24,76%
    11.05.2020, Monday 81.089
    -29,08%
    10.05.2020, Sunday 48.982
    -36,02%
    09.05.2020, Saturday 28.317
    -26,22%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-05-30 09:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.