Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Afişări pe www.didconsult.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    17.10.2019, Thursday 9
    -10,00%
    16.10.2019, Wednesday 8
    -27,27%
    15.10.2019, Tuesday 12
    +20,00%
    14.10.2019, Monday 12
    -29,41%
    13.10.2019, Sunday 9
    -59,09%
    12.10.2019, Saturday 8
    -50,00%
    11.10.2019, Friday 7
    -36,36%
    10.10.2019, Thursday 10
    -28,57%
    09.10.2019, Wednesday 11
    -52,17%
    08.10.2019, Tuesday 10
    -33,33%
    07.10.2019, Monday 17
    +41,67%
    06.10.2019, Sunday 22
    +175,00%
    05.10.2019, Saturday 16
    +6,67%
    04.10.2019, Friday 11
    -57,69%
    03.10.2019, Thursday 14
    +55,56%
    02.10.2019, Wednesday 23
    +76,92%
    01.10.2019, Tuesday 15
    +7,14%
    30.09.2019, Monday 12
    +50,00%
    29.09.2019, Sunday 8
    -60,00%
    28.09.2019, Saturday 15
    -21,05%
    27.09.2019, Friday 26
    +420,00%
    26.09.2019, Thursday 9
    -50,00%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-17 19:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.