Trafic pe site

Studii demografice

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Afişări pe www.edituraroxel.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    18.10.2019, Friday 32
    -78,52%
    17.10.2019, Thursday 113
    -32,74%
    16.10.2019, Wednesday 107
    -37,79%
    15.10.2019, Tuesday 115
    -42,79%
    14.10.2019, Monday 246
    -1,99%
    13.10.2019, Sunday 116
    -22,15%
    12.10.2019, Saturday 111
    -23,45%
    11.10.2019, Friday 149
    -31,02%
    10.10.2019, Thursday 168
    -40,85%
    09.10.2019, Wednesday 172
    -40,28%
    08.10.2019, Tuesday 201
    -39,09%
    07.10.2019, Monday 251
    -41,36%
    06.10.2019, Sunday 149
    -47,35%
    05.10.2019, Saturday 145
    +23,93%
    04.10.2019, Friday 216
    +9,09%
    03.10.2019, Thursday 284
    -32,22%
    02.10.2019, Wednesday 288
    -11,11%
    01.10.2019, Tuesday 330
    -42,41%
    30.09.2019, Monday 428
    -16,08%
    29.09.2019, Sunday 283
    -4,71%
    28.09.2019, Saturday 117
    -1,68%
    27.09.2019, Friday 198
    -64,71%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-18 13:39:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.