Acum: 0

Astazi: 59

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Afisari pe www.esdmag.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    26.05.2020, Tuesday 376
    +38,24%
    25.05.2020, Monday 290
    +10,69%
    24.05.2020, Sunday 236
    +108,85%
    23.05.2020, Saturday 168
    +4,35%
    22.05.2020, Friday 295
    +60,33%
    21.05.2020, Thursday 275
    +28,50%
    20.05.2020, Wednesday 209
    -23,44%
    19.05.2020, Tuesday 272
    +8,80%
    18.05.2020, Monday 262
    -20,85%
    17.05.2020, Sunday 113
    -53,50%
    16.05.2020, Saturday 161
    -26,15%
    15.05.2020, Friday 184
    -35,89%
    14.05.2020, Thursday 214
    -35,35%
    13.05.2020, Wednesday 273
    -8,70%
    12.05.2020, Tuesday 250
    -3,10%
    11.05.2020, Monday 331
    -15,56%
    10.05.2020, Sunday 243
    -35,71%
    09.05.2020, Saturday 218
    -5,63%
    08.05.2020, Friday 287
    +38,65%
    07.05.2020, Thursday 331
    +51,83%
    06.05.2020, Wednesday 299
    -18,97%
    05.05.2020, Tuesday 258
    -27,12%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-05-26 17:10:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.