Acum: 0

Astazi: 59

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Vizite pe www.esdmag.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    26.05.2020, Tuesday 66
    -17,50%
    25.05.2020, Monday 98
    +19,51%
    24.05.2020, Sunday 81
    +88,37%
    23.05.2020, Saturday 64
    +10,34%
    22.05.2020, Friday 93
    +57,63%
    21.05.2020, Thursday 92
    +41,54%
    20.05.2020, Wednesday 70
    -23,91%
    19.05.2020, Tuesday 80
    +1,27%
    18.05.2020, Monday 82
    -8,89%
    17.05.2020, Sunday 43
    -51,14%
    16.05.2020, Saturday 58
    -25,64%
    15.05.2020, Friday 59
    -28,92%
    14.05.2020, Thursday 65
    -27,78%
    13.05.2020, Wednesday 92
    -8,00%
    12.05.2020, Tuesday 79
    -16,84%
    11.05.2020, Monday 90
    -21,74%
    10.05.2020, Sunday 88
    -13,73%
    09.05.2020, Saturday 78
    -9,30%
    08.05.2020, Friday 83
    +20,29%
    07.05.2020, Thursday 90
    +2,27%
    06.05.2020, Wednesday 100
    -12,28%
    05.05.2020, Tuesday 95
    -1,04%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-05-26 17:10:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.