Acum: 0

Astazi: 0

Trafic pe site

Vizitatori pe www.itk.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    28.03.2020, Saturday 0
    0,00%
    27.03.2020, Friday 0
    -100,00%
    26.03.2020, Thursday 0
    0,00%
    25.03.2020, Wednesday 0
    0,00%
    24.03.2020, Tuesday 0
    0,00%
    23.03.2020, Monday 0
    0,00%
    22.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    21.03.2020, Saturday 0
    0,00%
    20.03.2020, Friday 1
    %
    19.03.2020, Thursday 0
    0,00%
    18.03.2020, Wednesday 0
    0,00%
    17.03.2020, Tuesday 0
    0,00%
    16.03.2020, Monday 0
    0,00%
    15.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    14.03.2020, Saturday 0
    0,00%
    13.03.2020, Friday 0
    -100,00%
    12.03.2020, Thursday 0
    0,00%
    11.03.2020, Wednesday 0
    0,00%
    10.03.2020, Tuesday 0
    0,00%
    09.03.2020, Monday 0
    -100,00%
    08.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    07.03.2020, Saturday 0
    -100,00%
    06.03.2020, Friday 1
    -50,00%
    05.03.2020, Thursday 0
    -100,00%
    04.03.2020, Wednesday 0
    -100,00%
    03.03.2020, Tuesday 0
    -100,00%
    02.03.2020, Monday 1
    0,00%
    01.03.2020, Sunday 0
    0,00%
    29.02.2020, Saturday 1
    0,00%
    28.02.2020, Friday 2
    +100,00%
    27.02.2020, Thursday 1
    -50,00%
    26.02.2020, Wednesday 1
    0,00%
    25.02.2020, Tuesday 1
    -75,00%
    24.02.2020, Monday 1
    -66,67%
    23.02.2020, Sunday 0
    -100,00%
    22.02.2020, Saturday 1
    0,00%
    21.02.2020, Friday 1
    0,00%
    20.02.2020, Thursday 2
    -33,33%
    19.02.2020, Wednesday 1
    0,00%
    18.02.2020, Tuesday 4
    +33,33%
    17.02.2020, Monday 3
    +50,00%
    16.02.2020, Sunday 1
    %
    15.02.2020, Saturday 1
    0,00%
    14.02.2020, Friday 1
    0,00%
    13.02.2020, Thursday 3
    +200,00%
    12.02.2020, Wednesday 1
    %
    11.02.2020, Tuesday 3
    %
    10.02.2020, Monday 2
    +100,00%
    09.02.2020, Sunday 0
    0,00%
    08.02.2020, Saturday 1
    0,00%
    07.02.2020, Friday 1
    -50,00%
    06.02.2020, Thursday 1
    -66,67%
    05.02.2020, Wednesday 0
    -100,00%
    04.02.2020, Tuesday 0
    -100,00%
    03.02.2020, Monday 1
    0,00%
    02.02.2020, Sunday 0
    0,00%
    01.02.2020, Saturday 1
    %
    31.01.2020, Friday 2
    0,00%
    30.01.2020, Thursday 3
    +50,00%
    29.01.2020, Wednesday 2
    -33,33%
    28.01.2020, Tuesday 2
    0,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-02 11:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.