Acum: 0

Astazi: 3

Trafic pe site

www.manpres.ro
Evoluție referrer „Direct” pe zi

Metrica:

Data Numar de Vizite
30.05.2020, Saturday 3
-93,62%
29.05.2020, Friday 70
+42,86%
28.05.2020, Thursday 75
+27,12%
27.05.2020, Wednesday 78
+21,88%
26.05.2020, Tuesday 77
+8,45%
25.05.2020, Monday 76
+16,92%
24.05.2020, Sunday 66
+17,86%
23.05.2020, Saturday 47
-6,00%
22.05.2020, Friday 49
-24,62%
21.05.2020, Thursday 59
-15,71%
20.05.2020, Wednesday 64
-3,03%
19.05.2020, Tuesday 71
-15,48%
18.05.2020, Monday 65
-21,69%
17.05.2020, Sunday 56
-3,45%
16.05.2020, Saturday 50
-16,67%
15.05.2020, Friday 65
-5,80%
14.05.2020, Thursday 70
-9,09%
13.05.2020, Wednesday 66
-25,00%
12.05.2020, Tuesday 84
+10,53%
11.05.2020, Monday 83
+6,41%
10.05.2020, Sunday 58
-23,68%
09.05.2020, Saturday 60
-14,29%

* Perioada maxima ce poate fi selectata este de 100 zile (3 luni).

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.