Astazi: 57.406

Timp Real

    • Acum  

    • Astăzi

    • Ultimii vizitatori  

    • Ultimele afișări  

    • Ultimii refereri  

    • Ultimii refereri mail  

    • Ultimele căutări  

    • Top pagini  

    • Top vizitatori

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Comportament

    • Durata vizitei  

    • Pagini pe vizită  

    • Bounce rate  

    • New vs. Returning  

    • Atenție  

    • Influență  

Afisari pe www.maszol.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    06.04.2020, Monday 164.970
    -55,56%
    05.04.2020, Sunday 239.772
    -12,18%
    04.04.2020, Saturday 249.343
    -5,37%
    03.04.2020, Friday 348.959
    +3,12%
    02.04.2020, Thursday 370.566
    -10,34%
    01.04.2020, Wednesday 289.682
    -21,38%
    31.03.2020, Tuesday 380.066
    -14,13%
    30.03.2020, Monday 371.232
    +0,63%
    29.03.2020, Sunday 273.034
    -32,92%
    28.03.2020, Saturday 263.492
    -8,86%
    27.03.2020, Friday 338.410
    +31,51%
    26.03.2020, Thursday 413.287
    +37,56%
    25.03.2020, Wednesday 368.458
    +26,00%
    24.03.2020, Tuesday 442.603
    +42,20%
    23.03.2020, Monday 368.922
    +3,59%
    22.03.2020, Sunday 407.003
    -3,12%
    21.03.2020, Saturday 289.114
    +5,96%
    20.03.2020, Friday 257.320
    +7,14%
    19.03.2020, Thursday 300.448
    +7,66%
    18.03.2020, Wednesday 292.438
    +19,21%
    17.03.2020, Tuesday 311.262
    +68,42%
    16.03.2020, Monday 356.138
    +77,22%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-06 18:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.