Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe www.nicolici.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    16.10.2019, Wednesday 2
    -86,67%
    15.10.2019, Tuesday 14
    +27,27%
    14.10.2019, Monday 4
    -63,64%
    13.10.2019, Sunday 11
    -8,33%
    12.10.2019, Saturday 8
    -20,00%
    11.10.2019, Friday 9
    +28,57%
    10.10.2019, Thursday 9
    +80,00%
    09.10.2019, Wednesday 15
    +87,50%
    08.10.2019, Tuesday 11
    0,00%
    07.10.2019, Monday 11
    -8,33%
    06.10.2019, Sunday 12
    +20,00%
    05.10.2019, Saturday 10
    -16,67%
    04.10.2019, Friday 7
    -36,36%
    03.10.2019, Thursday 5
    -50,00%
    02.10.2019, Wednesday 8
    -33,33%
    01.10.2019, Tuesday 11
    -8,33%
    30.09.2019, Monday 12
    0,00%
    29.09.2019, Sunday 10
    +100,00%
    28.09.2019, Saturday 12
    +100,00%
    27.09.2019, Friday 11
    +57,14%
    26.09.2019, Thursday 10
    +100,00%
    25.09.2019, Wednesday 12
    +9,09%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-16 07:30:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.