Acum: 0

Astazi: 1

Trafic pe site

Afisari pe www.noul-ierusalim.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    05.04.2020, Sunday 1
    -98,55%
    04.04.2020, Saturday 20
    -13,04%
    03.04.2020, Friday 11
    -15,38%
    02.04.2020, Thursday 5
    -77,27%
    01.04.2020, Wednesday 10
    -65,52%
    31.03.2020, Tuesday 34
    -17,07%
    30.03.2020, Monday 44
    -16,98%
    29.03.2020, Sunday 69
    +38,00%
    28.03.2020, Saturday 23
    0,00%
    27.03.2020, Friday 13
    -62,86%
    26.03.2020, Thursday 22
    -4,35%
    25.03.2020, Wednesday 29
    +11,54%
    24.03.2020, Tuesday 41
    +28,13%
    23.03.2020, Monday 53
    +17,78%
    22.03.2020, Sunday 50
    -43,82%
    21.03.2020, Saturday 23
    +43,75%
    20.03.2020, Friday 35
    +191,67%
    19.03.2020, Thursday 23
    +228,57%
    18.03.2020, Wednesday 26
    +85,71%
    17.03.2020, Tuesday 32
    +68,42%
    16.03.2020, Monday 45
    -4,26%
    15.03.2020, Sunday 89
    +128,21%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-05 10:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.