Acum: 0

Astazi: 5

Trafic pe site

Vizitatori pe www.noul-ierusalim.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    27.02.2020, Thursday 9
    +28,57%
    26.02.2020, Wednesday 12
    +140,00%
    25.02.2020, Tuesday 8
    -11,11%
    24.02.2020, Monday 15
    -11,76%
    23.02.2020, Sunday 20
    -4,76%
    22.02.2020, Saturday 10
    -16,67%
    21.02.2020, Friday 6
    -25,00%
    20.02.2020, Thursday 7
    -12,50%
    19.02.2020, Wednesday 5
    -68,75%
    18.02.2020, Tuesday 9
    +80,00%
    17.02.2020, Monday 17
    +54,55%
    16.02.2020, Sunday 21
    0,00%
    15.02.2020, Saturday 12
    +50,00%
    14.02.2020, Friday 8
    +60,00%
    13.02.2020, Thursday 8
    -20,00%
    12.02.2020, Wednesday 16
    +100,00%
    11.02.2020, Tuesday 5
    +25,00%
    10.02.2020, Monday 11
    +37,50%
    09.02.2020, Sunday 21
    +250,00%
    08.02.2020, Saturday 8
    +100,00%
    07.02.2020, Friday 5
    -50,00%
    06.02.2020, Thursday 10
    -16,67%
    05.02.2020, Wednesday 8
    +60,00%
    04.02.2020, Tuesday 4
    -60,00%
    03.02.2020, Monday 8
    +14,29%
    02.02.2020, Sunday 6
    -33,33%
    01.02.2020, Saturday 4
    -63,64%
    31.01.2020, Friday 10
    +42,86%
    30.01.2020, Thursday 12
    +100,00%
    29.01.2020, Wednesday 5
    0,00%
    28.01.2020, Tuesday 10
    -9,09%
    27.01.2020, Monday 7
    -69,57%
    26.01.2020, Sunday 9
    -18,18%
    25.01.2020, Saturday 11
    +83,33%
    24.01.2020, Friday 7
    -12,50%
    23.01.2020, Thursday 6
    0,00%
    22.01.2020, Wednesday 5
    -68,75%
    21.01.2020, Tuesday 11
    -45,00%
    20.01.2020, Monday 23
    +228,57%
    19.01.2020, Sunday 11
    +83,33%
    18.01.2020, Saturday 6
    +50,00%
    17.01.2020, Friday 8
    -20,00%
    16.01.2020, Thursday 6
    -68,42%
    15.01.2020, Wednesday 16
    -65,22%
    14.01.2020, Tuesday 20
    +33,33%
    13.01.2020, Monday 7
    0,00%
    12.01.2020, Sunday 6
    0,00%
    11.01.2020, Saturday 4
    -50,00%
    10.01.2020, Friday 10
    +11,11%
    09.01.2020, Thursday 19
    +58,33%
    08.01.2020, Wednesday 46
    +820,00%
    07.01.2020, Tuesday 15
    +200,00%
    06.01.2020, Monday 7
    -12,50%
    05.01.2020, Sunday 6
    -40,00%
    04.01.2020, Saturday 8
    -33,33%
    03.01.2020, Friday 9
    -40,00%
    02.01.2020, Thursday 12
    -25,00%
    01.01.2020, Wednesday 5
    -61,54%
    31.12.2019, Tuesday 5
    -16,67%
    30.12.2019, Monday 8
    -11,11%
    29.12.2019, Sunday 10
    -23,08%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-01 12:20:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.