Acum: 0

Astazi: 5

Trafic pe site

Vizitatori pe www.noul-ierusalim.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    08.04.2020, Wednesday 15
    +87,50%
    07.04.2020, Tuesday 28
    +12,00%
    06.04.2020, Monday 16
    -40,74%
    05.04.2020, Sunday 31
    +34,78%
    04.04.2020, Saturday 11
    -21,43%
    03.04.2020, Friday 6
    -14,29%
    02.04.2020, Thursday 4
    -73,33%
    01.04.2020, Wednesday 8
    -46,67%
    31.03.2020, Tuesday 25
    +38,89%
    30.03.2020, Monday 27
    0,00%
    29.03.2020, Sunday 23
    0,00%
    28.03.2020, Saturday 14
    +16,67%
    27.03.2020, Friday 7
    -53,33%
    26.03.2020, Thursday 15
    +25,00%
    25.03.2020, Wednesday 15
    -11,76%
    24.03.2020, Tuesday 18
    +5,88%
    23.03.2020, Monday 27
    +58,82%
    22.03.2020, Sunday 23
    -8,00%
    21.03.2020, Saturday 12
    0,00%
    20.03.2020, Friday 15
    +114,29%
    19.03.2020, Thursday 12
    +140,00%
    18.03.2020, Wednesday 17
    +70,00%
    17.03.2020, Tuesday 17
    +13,33%
    16.03.2020, Monday 17
    -5,56%
    15.03.2020, Sunday 25
    +47,06%
    14.03.2020, Saturday 12
    +140,00%
    13.03.2020, Friday 7
    -12,50%
    12.03.2020, Thursday 5
    -37,50%
    11.03.2020, Wednesday 10
    +42,86%
    10.03.2020, Tuesday 15
    +150,00%
    09.03.2020, Monday 18
    +28,57%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-05 19:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.