Acum: 0

Astazi: 31

Trafic pe site

Vizite pe www.prismainfo.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    03.06.2020, Wednesday 32
    -37,25%
    02.06.2020, Tuesday 60
    +5,26%
    01.06.2020, Monday 34
    -43,33%
    31.05.2020, Sunday 1
    -92,31%
    30.05.2020, Saturday 14
    +27,27%
    29.05.2020, Friday 43
    -21,82%
    28.05.2020, Thursday 50
    -12,28%
    27.05.2020, Wednesday 51
    -29,17%
    26.05.2020, Tuesday 57
    -10,94%
    25.05.2020, Monday 60
    -14,29%
    24.05.2020, Sunday 13
    +85,71%
    23.05.2020, Saturday 11
    +22,22%
    22.05.2020, Friday 55
    -3,51%
    21.05.2020, Thursday 57
    -13,64%
    20.05.2020, Wednesday 72
    +16,13%
    19.05.2020, Tuesday 64
    +8,47%
    18.05.2020, Monday 70
    +14,75%
    17.05.2020, Sunday 7
    -30,00%
    16.05.2020, Saturday 9
    -10,00%
    15.05.2020, Friday 57
    +14,00%
    14.05.2020, Thursday 66
    +6,45%
    13.05.2020, Wednesday 62
    -33,33%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-03 12:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.