Trafic pe site

Vizitatori pe www.romaniansoccer.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    28.03.2020, Saturday 140
    +13,82%
    27.03.2020, Friday 166
    +48,21%
    26.03.2020, Thursday 124
    +0,81%
    25.03.2020, Wednesday 141
    +5,22%
    24.03.2020, Tuesday 149
    +6,43%
    23.03.2020, Monday 160
    +20,30%
    22.03.2020, Sunday 146
    +9,77%
    21.03.2020, Saturday 123
    -4,65%
    20.03.2020, Friday 112
    -5,08%
    19.03.2020, Thursday 123
    -1,60%
    18.03.2020, Wednesday 134
    -8,84%
    17.03.2020, Tuesday 140
    -21,35%
    16.03.2020, Monday 133
    -40,09%
    15.03.2020, Sunday 133
    -47,84%
    14.03.2020, Saturday 129
    -38,57%
    13.03.2020, Friday 118
    -52,42%
    12.03.2020, Thursday 125
    -24,70%
    11.03.2020, Wednesday 147
    -31,31%
    10.03.2020, Tuesday 178
    -6,81%
    09.03.2020, Monday 222
    -0,45%
    08.03.2020, Sunday 255
    +105,65%
    07.03.2020, Saturday 210
    +7,14%
    06.03.2020, Friday 248
    +43,35%
    05.03.2020, Thursday 166
    -7,26%
    04.03.2020, Wednesday 214
    +24,42%
    03.03.2020, Tuesday 191
    -13,57%
    02.03.2020, Monday 223
    -9,72%
    01.03.2020, Sunday 124
    -45,61%
    29.02.2020, Saturday 196
    +2,08%
    28.02.2020, Friday 173
    -25,11%
    27.02.2020, Thursday 179
    -23,50%
    26.02.2020, Wednesday 172
    -14,43%
    25.02.2020, Tuesday 221
    -4,33%
    24.02.2020, Monday 247
    -17,39%
    23.02.2020, Sunday 228
    -11,97%
    22.02.2020, Saturday 192
    -5,42%
    21.02.2020, Friday 231
    +14,36%
    20.02.2020, Thursday 234
    +38,46%
    19.02.2020, Wednesday 201
    +16,86%
    18.02.2020, Tuesday 231
    -5,71%
    17.02.2020, Monday 299
    +27,78%
    16.02.2020, Sunday 259
    +43,89%
    15.02.2020, Saturday 203
    +10,33%
    14.02.2020, Friday 202
    +3,06%
    13.02.2020, Thursday 169
    +14,19%
    12.02.2020, Wednesday 172
    -14,85%
    11.02.2020, Tuesday 245
    +21,29%
    10.02.2020, Monday 234
    +5,88%
    09.02.2020, Sunday 180
    -8,16%
    08.02.2020, Saturday 184
    -15,60%
    07.02.2020, Friday 196
    +8,29%
    06.02.2020, Thursday 148
    -8,64%
    05.02.2020, Wednesday 202
    +20,96%
    04.02.2020, Tuesday 202
    +11,60%
    03.02.2020, Monday 221
    +51,37%
    02.02.2020, Sunday 196
    +46,27%
    01.02.2020, Saturday 218
    +59,12%
    31.01.2020, Friday 181
    +45,97%
    30.01.2020, Thursday 162
    +21,80%
    29.01.2020, Wednesday 167
    -5,11%
    28.01.2020, Tuesday 181
    +6,47%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-05-26 14:10:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.