Acum: 0

Astazi: 15

Trafic pe site

Afisari pe www.saga.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    01.04.2020, Wednesday 30
    -91,15%
    31.03.2020, Tuesday 251
    -22,77%
    30.03.2020, Monday 242
    -9,02%
    29.03.2020, Sunday 100
    -24,24%
    28.03.2020, Saturday 128
    +2,40%
    27.03.2020, Friday 201
    +11,67%
    26.03.2020, Thursday 191
    -34,36%
    25.03.2020, Wednesday 339
    +77,49%
    24.03.2020, Tuesday 325
    +29,48%
    23.03.2020, Monday 266
    -3,27%
    22.03.2020, Sunday 132
    +23,36%
    21.03.2020, Saturday 125
    +35,87%
    20.03.2020, Friday 180
    -23,73%
    19.03.2020, Thursday 291
    +71,18%
    18.03.2020, Wednesday 191
    -18,03%
    17.03.2020, Tuesday 251
    -19,55%
    16.03.2020, Monday 275
    +11,79%
    15.03.2020, Sunday 107
    +67,19%
    14.03.2020, Saturday 92
    +5,75%
    13.03.2020, Friday 236
    -28,48%
    12.03.2020, Thursday 170
    -40,35%
    11.03.2020, Wednesday 233
    -6,43%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-01 11:30:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.