Acum: 0

Astazi: 20

Trafic pe site

Afisari pe www.statiuneabaneasa.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    02.06.2020, Tuesday 36
    -62,50%
    01.06.2020, Monday 130
    -43,48%
    31.05.2020, Sunday 369
    -21,66%
    30.05.2020, Saturday 119
    -40,20%
    29.05.2020, Friday 258
    +130,36%
    28.05.2020, Thursday 122
    -39,60%
    27.05.2020, Wednesday 91
    -6,19%
    26.05.2020, Tuesday 96
    -67,24%
    25.05.2020, Monday 230
    +4,55%
    24.05.2020, Sunday 471
    +112,16%
    23.05.2020, Saturday 199
    +46,32%
    22.05.2020, Friday 112
    +8,74%
    21.05.2020, Thursday 202
    +16,76%
    20.05.2020, Wednesday 97
    -42,94%
    19.05.2020, Tuesday 293
    +22,59%
    18.05.2020, Monday 220
    +2,80%
    17.05.2020, Sunday 222
    -28,62%
    16.05.2020, Saturday 136
    -29,90%
    15.05.2020, Friday 103
    -51,18%
    14.05.2020, Thursday 173
    -1,14%
    13.05.2020, Wednesday 170
    +32,81%
    12.05.2020, Tuesday 239
    +27,13%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-02 10:59:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.