Acum: 1.495

Astazi: 170.976

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Comportament

    • Durata vizitei  

    • Pagini pe vizită

    • Bounce rate  

    • New vs. Returning  

    • Atenție  

    • Influență  

Afisari pe www.stiridecluj.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    20.10.2021, Wednesday 293.073
    +40,87%
    19.10.2021, Tuesday 261.365
    +50,34%
    18.10.2021, Monday 215.600
    +61,14%
    17.10.2021, Sunday 205.994
    +91,28%
    16.10.2021, Saturday 201.008
    +38,62%
    15.10.2021, Friday 248.716
    +31,03%
    14.10.2021, Thursday 227.679
    -18,06%
    13.10.2021, Wednesday 208.041
    -35,46%
    12.10.2021, Tuesday 173.847
    -10,08%
    11.10.2021, Monday 133.795
    -28,21%
    10.10.2021, Sunday 107.694
    -38,19%
    09.10.2021, Saturday 145.005
    -10,59%
    08.10.2021, Friday 189.812
    -7,14%
    07.10.2021, Thursday 277.859
    +55,01%
    06.10.2021, Wednesday 322.323
    +19,79%
    05.10.2021, Tuesday 193.331
    +5,88%
    04.10.2021, Monday 186.357
    +25,36%
    03.10.2021, Sunday 174.230
    +6,77%
    02.10.2021, Saturday 162.178
    +12,84%
    01.10.2021, Friday 204.408
    +7,07%
    30.09.2021, Thursday 179.252
    -18,43%
    29.09.2021, Wednesday 269.074
    +36,38%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2021-10-20 22:39:59)