Acum: 50

Astazi: 722

Studii demografice

Cont demo

Aici puteti vedea toate statisticile oferite de trafic.ro.

New vs. Returning - www.trafic.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Dată Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Tuesday, 15.10.2019 272 467

37% 63%

Monday, 14.10.2019 907 837

52% 48%

Sunday, 13.10.2019 734 570

56% 44%

Saturday, 12.10.2019 691 562

55% 45%

Friday, 11.10.2019 751 781

49% 51%

Thursday, 10.10.2019 839 823

50% 50%

Wednesday, 09.10.2019 998 841

54% 46%

Tuesday, 08.10.2019 874 844

51% 49%

Monday, 07.10.2019 859 841

51% 49%

Sunday, 06.10.2019 769 576

57% 43%

Saturday, 05.10.2019 642 549

54% 46%

Friday, 04.10.2019 767 756

50% 50%

Thursday, 03.10.2019 912 834

52% 48%

Wednesday, 02.10.2019 972 776

56% 44%

Tuesday, 01.10.2019 855 841

50% 50%

Monday, 30.09.2019 817 775

51% 49%

Sunday, 29.09.2019 452 410

52% 48%

Saturday, 28.09.2019 462 502

48% 52%

Friday, 27.09.2019 800 795

50% 50%

Thursday, 26.09.2019 895 830

52% 48%

Wednesday, 25.09.2019 749 796

48% 52%

Tuesday, 24.09.2019 756 797

49% 51%

Descarca csv

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2019-10-15 12:09:59)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.