Acum: 22

Astazi: 1.037

Cont demo

Aici puteti vedea toate statisticile oferite de trafic.ro.

www.trafic.ro
Evoluție referrer „Direct” pe zi

Metrica:

Data Numar de Vizite
27.10.2020, Tuesday 1.559
-12,95%
26.10.2020, Monday 1.715
+3,81%
25.10.2020, Sunday 1.272
-5,36%
24.10.2020, Saturday 1.318
+14,11%
23.10.2020, Friday 1.451
-1,49%
22.10.2020, Thursday 1.584
-8,44%
21.10.2020, Wednesday 1.717
-2,66%
20.10.2020, Tuesday 1.791
+7,31%
19.10.2020, Monday 1.652
-13,01%
18.10.2020, Sunday 1.344
+6,41%
17.10.2020, Saturday 1.155
+1,49%
16.10.2020, Friday 1.473
-6,42%
15.10.2020, Thursday 1.730
+2,49%
14.10.2020, Wednesday 1.764
+8,29%
13.10.2020, Tuesday 1.669
-4,52%
12.10.2020, Monday 1.899
+13,17%
11.10.2020, Sunday 1.263
-1,17%
10.10.2020, Saturday 1.138
-0,61%
09.10.2020, Friday 1.574
+5,50%
08.10.2020, Thursday 1.688
+10,11%
07.10.2020, Wednesday 1.629
-8,02%
06.10.2020, Tuesday 1.748
+0,46%

* Perioada maxima ce poate fi selectata este de 100 zile (3 luni).

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.