Trafic pe site

Studii demografice

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, facetiupgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizite pe www.triadymar.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    24.05.2019, Friday 36
    -25,00%
    23.05.2019, Thursday 38
    0,00%
    22.05.2019, Wednesday 29
    -32,56%
    21.05.2019, Tuesday 21
    -47,50%
    20.05.2019, Monday 42
    +16,67%
    19.05.2019, Sunday 34
    +36,00%
    18.05.2019, Saturday 23
    +9,52%
    17.05.2019, Friday 48
    +41,18%
    16.05.2019, Thursday 38
    +40,74%
    15.05.2019, Wednesday 43
    +53,57%
    14.05.2019, Tuesday 40
    +21,21%
    13.05.2019, Monday 36
    +2,86%
    12.05.2019, Sunday 25
    -7,41%
    11.05.2019, Saturday 21
    0,00%
    10.05.2019, Friday 34
    +17,24%
    09.05.2019, Thursday 27
    +8,00%
    08.05.2019, Wednesday 28
    +12,00%
    07.05.2019, Tuesday 33
    +65,00%
    06.05.2019, Monday 35
    +105,88%
    05.05.2019, Sunday 27
    +80,00%
    04.05.2019, Saturday 21
    +133,33%
    03.05.2019, Friday 29
    +190,00%
    02.05.2019, Thursday 25
    +31,58%
    01.05.2019, Wednesday 25
    -37,50%
    30.04.2019, Tuesday 20
    -57,45%
    29.04.2019, Monday 17
    -55,26%
    28.04.2019, Sunday 15
    -40,00%
    27.04.2019, Saturday 9
    -65,38%
    26.04.2019, Friday 10
    -67,74%
    25.04.2019, Thursday 19
    +11,76%
    24.04.2019, Wednesday 40
    +37,93%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-10-18 09:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.