Acum: 0

Astazi: 0

Trafic pe site

Vizite pe www.tusentakk.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    06.06.2020, Saturday 0
    -100,00%
    05.06.2020, Friday 5
    0,00%
    04.06.2020, Thursday 7
    -12,50%
    03.06.2020, Wednesday 12
    +71,43%
    02.06.2020, Tuesday 10
    0,00%
    01.06.2020, Monday 10
    -9,09%
    31.05.2020, Sunday 2
    0,00%
    30.05.2020, Saturday 3
    -50,00%
    29.05.2020, Friday 5
    +25,00%
    28.05.2020, Thursday 8
    0,00%
    27.05.2020, Wednesday 7
    -22,22%
    26.05.2020, Tuesday 10
    -16,67%
    25.05.2020, Monday 11
    -21,43%
    24.05.2020, Sunday 2
    -71,43%
    23.05.2020, Saturday 6
    -40,00%
    22.05.2020, Friday 4
    -80,95%
    21.05.2020, Thursday 8
    -42,86%
    20.05.2020, Wednesday 9
    +28,57%
    19.05.2020, Tuesday 12
    +71,43%
    18.05.2020, Monday 14
    +180,00%
    17.05.2020, Sunday 7
    +16,67%
    16.05.2020, Saturday 10
    +150,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-06 04:39:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.