Acum: 0

Astazi: 0

Trafic pe site

Afisari pe www.vladydamas.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    01.04.2020, Wednesday 0
    -100,00%
    31.03.2020, Tuesday 6
    +20,00%
    30.03.2020, Monday 2
    0,00%
    29.03.2020, Sunday 4
    %
    28.03.2020, Saturday 2
    0,00%
    27.03.2020, Friday 2
    -33,33%
    26.03.2020, Thursday 6
    +500,00%
    25.03.2020, Wednesday 3
    0,00%
    24.03.2020, Tuesday 5
    +25,00%
    23.03.2020, Monday 2
    -80,00%
    22.03.2020, Sunday 0
    -100,00%
    21.03.2020, Saturday 2
    -77,78%
    20.03.2020, Friday 3
    -62,50%
    19.03.2020, Thursday 1
    -85,71%
    18.03.2020, Wednesday 3
    -66,67%
    17.03.2020, Tuesday 4
    -60,00%
    16.03.2020, Monday 10
    +150,00%
    15.03.2020, Sunday 1
    -90,00%
    14.03.2020, Saturday 9
    -59,09%
    13.03.2020, Friday 8
    0,00%
    12.03.2020, Thursday 7
    -22,22%
    11.03.2020, Wednesday 9
    -18,18%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-01 08:10:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.